Gandhi Institute for Technology (GIFT) Autonomous College

Room No. 104

Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
07:30 AM - 08:00 AM (Chandrika Mohanty/Reetu Bag)MS Office(ALL)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(D)
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Antaryami Muduli/Nibedita Shial)
SE Lab(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Smruti Ranjan Swain/Nibedita Shial)
  WP LAB(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Antaryami Muduli)
08:00 AM - 08:30 AM MS Office(ALL)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(D)
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Antaryami Muduli/Nibedita Shial)
SE Lab(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Smruti Ranjan Swain/Nibedita Shial)
  WP LAB(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Antaryami Muduli)
08:30 AM - 09:00 AM MS Office(ALL)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(D)
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Antaryami Muduli/Nibedita Shial)
SE Lab(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Smruti Ranjan Swain/Nibedita Shial)
  WP LAB(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Antaryami Muduli)
09:00 AM - 09:30 AM (Chandrika Mohanty/Reetu Bag)MS Office(ALL)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(D)
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Antaryami Muduli/Nibedita Shial)
SE Lab(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Smruti Ranjan Swain/Nibedita Shial)
  WP LAB(ALL)
3RD Sem MCA - Genius
(Antaryami Muduli)
09:30 AM - 10:00 AM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Allupati Chakradhar Patro/Surabika Hota)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem RAMAN
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Allupati Chakradhar Patro/Biswadarsi Biswal)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Mahammad Sahil Khan/Surabika Hota)
10:00 AM - 10:30 AM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Allupati Chakradhar Patro/Surabika Hota)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem RAMAN
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Allupati Chakradhar Patro/Biswadarsi Biswal)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Mahammad Sahil Khan/Surabika Hota)
10:30 AM - 11:00 AM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Allupati Chakradhar Patro/Surabika Hota)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Smruti Ranjan Swain/Smruti Smaraki Sarangi)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem RAMAN
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Allupati Chakradhar Patro/Biswadarsi Biswal)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Mahammad Sahil Khan/Surabika Hota)
11:00 AM - 11:30 AM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Allupati Chakradhar Patro/Surabika Hota)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Smruti Ranjan Swain/Smruti Smaraki Sarangi)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem RAMAN
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Genius
(Allupati Chakradhar Patro/Biswadarsi Biswal)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BEHERA
(Mahammad Sahil Khan/Surabika Hota)
11:30 AM - 12:00 PM   OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Smruti Ranjan Swain/Smruti Smaraki Sarangi)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE (AI)
(Nibedita Sahoo)
12:00 PM - 12:30 PM   OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Smruti Ranjan Swain/Smruti Smaraki Sarangi)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE (AI)
(Nibedita Sahoo)
12:30 PM - 01:00 PM    Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE (AI)
(Nibedita Sahoo)
01:00 PM - 01:30 PM DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Nibedita Shial)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE (AI)
(Nibedita Sahoo)
01:30 PM - 02:00 PM DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Nibedita Shial)
    
02:00 PM - 02:30 PM DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Nibedita Shial)
    
02:30 PM - 03:00 PM DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Nibedita Shial)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Subhashree Sukla)
   
03:00 PM - 03:30 PM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
DS Lab(GR1)
3RD Sem CSE (AI)
(Subhashree Sukla)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Subhashree Sukla)
  (Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Smart
(Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)
(Sital Sahoo)IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MBA-Smart
(Sital Sahoo)
03:30 PM - 04:00 PM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
DS Lab(GR1)
3RD Sem CSE (AI)
(Subhashree Sukla)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Subhashree Sukla)
  (Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Smart
(Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MBA-Smart
(Sital Sahoo)
04:00 PM - 04:30 PM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
DS Lab(GR1)
3RD Sem CSE (AI)
(Subhashree Sukla)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Subhashree Sukla)
 JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Smart
(Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MBA-Smart
(Sital Sahoo)
04:30 PM - 05:00 PM Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem ANAND
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Roseleen Anjum)
DS Lab(GR1)
3RD Sem CSE (AI)
(Subhashree Sukla)
DBMS(Lab)(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Subhashree Sukla)
 JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Smart
(Mahammad Sahil Khan/Nibedita Sahoo)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MBA-Smart
(Sital Sahoo)