Gandhi Institute for Technology (GIFT) Autonomous College

Room No. 102

Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
07:30 AM - 08:00 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
PL Lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
08:00 AM - 08:30 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
PL Lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
08:30 AM - 09:00 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
PL Lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
09:00 AM - 09:30 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
DBMS(Lab)(ALL)
1ST Sem MCA - Smart
(Jagannath Ray/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
PL Lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Allupati Chakradhar Patro/Antaryami Muduli)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
09:30 AM - 10:00 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem EEE
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Antaryami Muduli/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
10:00 AM - 10:30 AM CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem EEE
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Antaryami Muduli/Surabika Hota)
CA Lab(Diploma)(GR2)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(A)
(Nibedita Shial)
CA Lab(Diploma)(GR1)
1ST Sem DIPLOMA SECTION(B)
(Roseleen Anjum)
10:30 AM - 11:00 AM  OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem EEE
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
ITIS(ALL)
1ST Sem BOSE
(Chandrika Mohanty/Sital Sahoo)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Antaryami Muduli/Surabika Hota)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem VISWESWARAY
(Dr. Sujit Kumar Panda/Nilachakra Dash)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
11:00 AM - 11:30 AM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem ECE
(Nilachakra Dash/Nibedita Sahoo)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem EEE
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
ITIS(ALL)
1ST Sem BOSE
(Chandrika Mohanty/Sital Sahoo)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Antaryami Muduli/Surabika Hota)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem VISWESWARAY
(Dr. Sujit Kumar Panda/Nilachakra Dash)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
11:30 AM - 12:00 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem ECE
(Nilachakra Dash/Nibedita Sahoo)
 ITIS(ALL)
1ST Sem BOSE
(Chandrika Mohanty/Sital Sahoo)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Smart
(Antaryami Muduli/Surabika Hota)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem VISWESWARAY
(Dr. Sujit Kumar Panda/Nilachakra Dash)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
12:00 PM - 12:30 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem ECE
(Nilachakra Dash/Nibedita Sahoo)
 ITIS(ALL)
1ST Sem BOSE
(Chandrika Mohanty/Sital Sahoo)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem VISWESWARAY
(Dr. Sujit Kumar Panda/Nilachakra Dash)
IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Genius
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
12:30 PM - 01:00 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem ECE
(Nilachakra Dash/Nibedita Sahoo)
    (Amrutanshu Panigrahi/Mahammad Sahil Khan)OS Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Amrutanshu Panigrahi/Mahammad Sahil Khan)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem CSE - Genius
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
01:00 PM - 01:30 PM IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
  OS Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Amrutanshu Panigrahi/Mahammad Sahil Khan)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem CSE - Genius
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
01:30 PM - 02:00 PM IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
  OS Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Amrutanshu Panigrahi/Mahammad Sahil Khan)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem CSE - Genius
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
02:00 PM - 02:30 PM IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
  OS Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Amrutanshu Panigrahi/Mahammad Sahil Khan)
OOPS-JAVA(Lab)(ALL)
3RD Sem CSE - Genius
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
02:30 PM - 03:00 PM IT&MIS LAB(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Chandrika Mohanty/Reetu Bag)
OS & L(ALL)
1ST Sem MCA - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Smruti Smaraki Sarangi)
    
03:00 PM - 03:30 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Mahammad Sahil Khan)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Antaryami Muduli)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
03:30 PM - 04:00 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Mahammad Sahil Khan)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Antaryami Muduli)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
04:00 PM - 04:30 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Mahammad Sahil Khan)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Antaryami Muduli)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)
04:30 PM - 05:00 PM JAVA(LAB)(ALL)
3RD Sem CSE - Brilliant
(Mahammad Sahil Khan/Mohapatra Girashree Sahu)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BHABA
(Dr. Satya Ranjan Pattanaik/Mahammad Sahil Khan)
Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Antaryami Muduli)
 Basic Programming Skill lab(ALL)
1ST Sem BOSE
(Dr. Sujit Kumar Panda/Roseleen Anjum)
FLAT Lab(ALL)
5TH Sem CSE - Brilliant
(Sasmita Tripathy/Surabika Hota)